Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korea-Sarang | Asya & Türkiye Dostluk Platformu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet Odası
AsiaFlame
Goguryeo Sarayı Son Konuları
Konu Yazan GöndermeTarihi
C.tesi Mart 06, 2010 2:56 am
C.tesi Mart 06, 2010 2:48 am
Salı Mart 02, 2010 2:30 pm
C.tesi Şub. 20, 2010 12:05 pm
Çarş. Ocak 27, 2010 11:26 pm
Çarş. Ocak 27, 2010 11:20 pm
Çarş. Ocak 27, 2010 10:51 pm
Çarş. Ocak 27, 2010 10:46 pm
Cuma Ocak 01, 2010 11:04 am
Cuma Ocak 01, 2010 11:01 am
Salı Ekim 27, 2009 1:45 pm
Ptsi Ekim 12, 2009 1:00 pm
Paz Ekim 11, 2009 1:00 pm
C.tesi Ekim 10, 2009 11:05 pm
C.tesi Ekim 10, 2009 1:13 pm

Konu Başlığı'' Bebeğimin Babasını Arıyorum'la Dünyayı Kandırdı ''
Konu Puanı
<Hangi Konudayım? :: –––•( TÜRKİYE )•––– :: Türkiye Hakkında [Information of Turkey] :: Haberler
Konuyu İzle

'' Bebeğimin Babasını Arıyorum'la Dünyayı Kandırdı ''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Choon-Hee
Veliaht Prenses
Veliaht Prenses
Choon-Hee
Favori Diziniz : Boys Before FLowers

Forum Kartı
Saygınlık:
'' Bebeğimin Babasını Arıyorum'la Dünyayı Kandırdı '' Img_left250/250'' Bebeğimin Babasını Arıyorum'la Dünyayı Kandırdı '' Empty_bar_bleue  (250/250)
Aktiflik:
'' Bebeğimin Babasını Arıyorum'la Dünyayı Kandırdı '' Left_bar_bleue250/250'' Bebeğimin Babasını Arıyorum'la Dünyayı Kandırdı '' Empty_bar_bleue  (250/250)
'' Bebeğimin Babasını Arıyorum'la Dünyayı Kandırdı '' Vide
https://korea-sarang.yetkinforum.com/forum.htm
MesajKonu: '' Bebeğimin Babasını Arıyorum'la Dünyayı Kandırdı '' '' Bebeğimin Babasını Arıyorum'la Dünyayı Kandırdı '' I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 5:07 pm

Bebeğimi Babasını Arıyorum'la Dünyayı Kandırdı.
Youtube'a Yüklediği Videoyla 'Bebeğimin Babasını Arıyorum' Mesajı Veren Kadının Hikayesi Uydurma Çıktı.

'' Bebeğimin Babasını Arıyorum'la Dünyayı Kandırdı '' Bebegimi-ariyorum-la-dunyayi-kandirdi_9918_o

YouTube'a yüklediği videoyla 'bebeğimin babasını arıyorum' mesajı veren Danimarkalı kadının hikayesi uydurma çıktı. Karen takma adını kullanan kadının gerçekte bir aktris olduğu, videonun ise Danimarka'nın tanıtımı için çekildiği ortaya çıktı.

İnternette 1 milyona yakın kez izlenen videoda kucağında bir bebek tutan kadın, "Kopenhag'da bir gecelik ilişkinin meyvesi olan çocuğumun babasını arıyorum." diyordu. 'Danimarkalı Karen' bebeğin babasını hatırlayamadığını söylüyordu.

Ülkenin gündemine oturan 'Danimarkalı Karen'in dramı'nın arkasında resmî turizm ajansı VisitDenmark'ın olduğu ortaya çıktı. Karen'in ise gerçekte 27 yaşındaki Danimarkalı aktris Ditte Arnth Jørgensen olduğu belirtildi. Bebeğin ve ailesinin gerçek kimliği ise açıklanmadı.

VisitDenmark, Karen'i 'Kendi kararlarını alabilen, özgür ve onurlu Danimarka kadınının temsilcisi' ilan etmişti. Sahte hikayeyi ülkenin tanıtımı için şu ana kadar yapılmış en büyük iş olarak nitelendiren VisitDenmark, bazı siyasi partilerden gelen tepkiler üzerine geri adım attı.

Danimarka'yı tanıtabilmek ve ülkedeki özgür ortamı ifade edebilmek için onlarca yol varken neden tek gecelik ilişki sonucu dünyaya getirdiği çocuğunun babasını arayan bir kadının kullanıldığını bir türlü anlamadıklarını ifade eden politikacılar, yapılan tanıtımın tamamen yalan bir hikaye üzerine kurulmuş olmasına da tepki gösterdi.

Danimarka'nın turizm ajansı, gelen sert tepkiler karşısında Karen'in videosunu internet sitesinden kaldırdı.
Choon-Hee ; Kullanıcısının İmzası

'' Bebeğimin Babasını Arıyorum'la Dünyayı Kandırdı ''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası
FORUMUMUZDA UYULMASI GEREKEN BAŞLICA KURALLAR
1 - Arama Yapmadan Konu Açmayın.
2 - Mesaj Yazarken Başlıklar Konularla Alakalı Olmalır.
3 - Konularımızı Alakalı Başlıklar Altında Açalım.
4 - Aynı Konuya Ard Arda Mesaj Atmayın(flood Yapmayın)
5 - Bu Kurullara Uymamakta Israr Edenler Siteden Belirli Bir Süreliğine Yada Tamamen Sürgüne Yollanır.